Stůl na míru
NÁVRH SESTAVY NA MÍRU

Nenašli jste stůl podle vašich představ? Navrhneme vám ho přesně dle specifikace, kterou nám sdělíte.

Zdarma poptat návrh

Jak správně vybrat stůl?

Jak správně vybrat stůl

Výběr nábytku je zodpovědný úkol. Naše stoly jsou dimenzovány na desítky let používání. Dlouhodobá investice si žádá důkladné zvážení. Pokud jde o stoly a police, máme zkušeností na rozdávání.

Přečtěte si několik tipů, jak na výběr stolu vyzrát!

Výškově nastavitelná deska je ideální pro práci.

1) Kam s ním?

Umístění stolu a jeho účel – to je první otázka, kterou je třeba si zodpovědět. Od stolu do dětského pokoje očekáváme jinou službu, než od zátěžového ponku v autodílně.
Základem všech stolů Arodem je pevná, stabilní a variabilní konstrukce. Díky tomu stůl “roste” s vaším dítětem. Od slabikáře až třeba po státnice. A pak? S drobnou úpravou může léta sloužit třeba v dílně.

2) Co musí umět?

Každé pracoviště klade jiné požadavky na výbavu stolu.
U nás vybíráte z nepřeberného množství doplňků a příslušenství, od napisovací tabule přes poličky až po modulární stěnu – třeba pro umístění nářadí, nebo monitoru. Zvolte si z různých druhů držáků a úchytek na příslušenství a další nezbytnosti . Stačí pouze říct, co od stolu očekáváte.

Stoly lze osadit i elektrickými zásuvkami.

3) Ve stoje, v sedě, v leže?

Dlouhé sezení tělu nesvědčí. Slyšeli jste už o trendu práce ve stoje? Stoly Arodem můžete upravit dle potřeby. Zvýšená pracovní deska, přídavná police nebo rovnou oboustranný pracovní stůl. Pravidelná změna pracovní polohy pomáhá předcházet zdravotním problémům.

4) Nelíbí se vám naše standardní barvy?

Pracovní prostředí je vizitkou každé firmy a zároveň ovlivňuje výkonnost zaměstnanců.
Máte jasnou představu o vzhledu Vašeho pracoviště? Pak máte o starost méně. Stoly Arodem nabízejí nepřebernou škálu barev a materiálů. Prostě si je navrhnete podle svého vkusu.
V případě, že ještě jasnou představu nemáte, nechte se inspirovat.

Kolečka jsou vhodná ke zřízení mobilní diagnostické stanice.

5) A co když přijde změna?

Základem všech stolů Arodem je pevná, stabilní a variabilní konstrukce. Firma roste? Přidejte další polici pro šanony. Předškolák vyrostl? Během několika minut posuňte pracovní desku. A po státnicích? S drobnou úpravou bude ještě léta sloužit třeba v dílně.