Stůl na míru
NÁVRH SESTAVY NA MÍRU

Nenašli jste stůl podle vašich představ? Navrhneme vám ho přesně dle specifikace, kterou nám sdělíte.

Zdarma poptat návrh

FAQ

Zde jsme pro vás připravili odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Nejčastěji otázky našich zákazníků

 

1. Kdy můžu očekávat doručení stolu?

Všechny naše standardní sestavy Arodem doručujeme do 14 dní od přijetí objednávky. V případě barevné varianty nebo stolu na míru se doba doručení prodlužuje na jeden kalendářní měsíc.

Pokud na zakázku spěcháte nebo máte dodatečné dotazy. Kontaktujte nás zde.

 

2. Dokážu stůl složit sám?

Smontovat sestavu Arodem zvládnete s pomocí křížového šroubováku střední velikosti a imbusového klíče velikosti 5. Při sestavování větších sestav vám práci ulehčí akumulátorová vrtačka s křížovým bitem.

Pokud byste si ale přeci jen se složením sestavy nevěděli rady, rádi vám přijedeme pomoci. Kontaktujte nás zde.

Stoly lze osadit i elektrickými zásuvkami.

3. Mohu si objednat libovolný díl sestavy?

Samozřejmě! Na našem e-shopu si můžete objednat jakýkoli díl nebo spojovací materiál samostatně a sestavit si tak stůl Arodem podle vlastní představy nebo upravit váš stávající. Výroba všech dílů probíhá v České republice a jednotlivé díly našim zákazníkům běžně zasíláme.

Nabídku jednotlivých dílů do sestav Arodem najdete zde.

4. Sestavíte pro mě stůl přesně podle mého přání?

Ano! Zde pro vás máme návod, jak na to:

Z našeho webu si vytiskněte sestavu Arodem, která se nejvíce podobá vaší představě. Do ní ručně dokreslete, jak by měla sestava vypadat podle vašeho přání. Fotku nebo scan náčrtku zašlete na naši e-mailovou adresu a my vám upravený do druhého pracovního dne i s cenovou nabídkou zašleme.

Vlastní stůl si také můžete nakreslit úplně sami. Všechny sestavy, které jsou uvedeny na našem webu, a všechny díly jsou ke stažení jako komponenty do programu SketchUp. Jedná se o 3D program volně ke stažení www.sketchup.com . Tutoriály, jak stůl v programu SketchUp nakreslit najdete zde.

 

Kulatý šroub, hranatý otvor? Zpracováno do detailu. Kulatý šroub, hranatý otvor? Zpracováno do detailu.

 5. Vejde se mi váš stůl do osobního auta?

Všechny sestavy Arodem jsou rozložené na jednotlivé díly. Po sklopení zadních sedaček je bez problému převezete. Jediná část stolu, u které je nutné ověřit, zda se vám do auta vejde, je pracovní deska. Ta největší měří 1620×920 mm. Části stolu, u kterých je nutné ověřit, zda se vám do auta vejdou, jsou pracovní deska a noha stolu. Ta největší deska měří 1620×920 mm a nejdelší noha měří 1754 mm.

 

6. Je možné si objednat stůl v jiné barvě, než v jaké je na internetu?

Sestavy Arodem vám můžeme při objednávce nad 5 000 Kč (bez DPH) dodat v jakékoli barvě z našeho vzorníku. Při objednávce do 100 000 Kč (bez DPH) je k ceně stolu v barvě dle vlastního výběru účtován příplatek 35%.

Barevný odstín, který vidíte na vašem monitoru, může být do jisté míry zkreslený.  Doporučujeme proto porovnat barevný odstín s naším vzorníkem barev.

Náš vzorník barev si můžete stáhnout zde.