Stůl na míru
NÁVRH SESTAVY NA MÍRU

Nenašli jste stůl podle vašich představ? Navrhneme vám ho přesně dle specifikace, kterou nám sdělíte.

Zdarma poptat návrh

Police do dílny

Máte rádi ve věcech pořádek? Police do dílny Arodem se svojí stabilitou představuje skvělé řešení úložného prostoru na pracovišti. Dopřejte si to potěšení, nemuset šetřit místem a vsaďte na flexibilní sestavu s pěti poličkami.

Skladem - do 14 dní u vás
s DPH 11 744 Kč
bez DPH 9 706 Kč
Vše lze upravit na míru vašim potřebám. Kontaktujte nás a zdarma Vám pomůžeme

Parametry produktu

  • KategorieDílenské stoly
  • Hloubka celkem577
  • Výška celkem1790
  • Šířka celkem660
  • Závěsný panel na nářadíNE
  • Kolečka/Rektifikační nožkyRektifikační nožky
  • Povrchová úprava konstrukce KOMAXITRAL 7015 Šedá
  • Šířka police590
  • Hloubka police514
Police do dílny

Proč si vybrat Arodem?

Stabilita především

Používáte na dílně těžké přístroje a obáváte se nehod na pracovišti? Sestavy Arodem byly stvořené k tomu, aby nesly vysokou zátěž. Jsou proto vybaveny podpěrami, které konstrukci ještě zesílí. Jsme ale přesvědčeni, že stabilní stůl je základ, a to kdekoliv. Proto jsou i psací stoly vyrobené tak, že se ani nehnou – ať už u nich jen píšete, anebo se v dětském pokoji promění v opevněný hrad.

Snadná údržba

Šetříte v práci každou minutu? Sestavy Arodem vám nebudou přidělávat práci při úklidu. Díky speciální úpravě povrchu jsou odolné vůči veškerým čistícím i desinfekčním prostředkům, ale také proti poškrábání. Perforace, které na pracovišti nevyužijete například k zavěšení nástrojů, můžete zakrýt lištami se záslepkami. Nebude se v nich tak držet prach ani jiné nečistoty. Celkové vzdušné provedení sestav umožňuje přístup do všech míst. V případě poškození některého z dílů jej lze snadno vyměnit za nový, což ocení (nejen) rodiče kreativních dětí.

Maximální flexibilita

Na co jsme v průběhu let přišli? Že může-li se člověk v podnikání na něco spolehnout, jsou to neustálé změny. I to je jeden z důvodů, proč jsou naše stoly plně rozmontovatelné. Kromě toho, že je bez obtíží naložíte do auta, můžete libovolně nastavovat výšku pracovní desky nebo polic. Stejně tak si z těch samých dílů snadno sešroubujete sestavu jinou, dle vlastních představ. Na našich stránkách si můžete objednat jednotlivé díly a vytvořit si tak úplně nový stůl, případně ten stávající oživit dřevěnou pracovní plochou nebo svěží barevnou úpravou.